0 (342) 232 81 82 - 0 (532) 638 82 03

Sosyal Medyada Biz}

KAMU YARARINA KATKI SAĞLAYAN DERNEKLERE ÜCRETSİZ HİZMET!
"Gaziantep HİDAYET Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri" Değerli Müşterilerimiz, Kamu yararına "Şehit, Gazi, Cami" gibi derneklere sağlanacak hizmet tamamen indirimli olarak sağlanacaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen telefon numaralarından bize ulaşın.
BİZE ULAŞIN!

Gaziantep Asansörlü Nakliyat Şirketleri

Gaziantep Asansörlü Nakliyat Şirketleri

Hidayet evden eve taşımacılık şirketini diğer nakliyat şirketlerinden ayıran en önemli özellik müşterilerine değer vermesi biz gaziantep asansörlü nakliyat şirketlerita her zaman en çok tercih edilen nakliyet şirketi olmaktayız.
Verdiğimiz sigortada sizin eşyalarıma birşey olursa ne yaparım? Sorularına da cevap vermektedir. Çünkü sigorta eşyalarınıza zarar gelirse onları karşılamaktadır.Taşıma öncesinde eşyalarınız uzman experlerimiz tarafından incelenir.Uzman experlerimiz kamera kaydıyla eşyalarınızın durumunu kaydedip paketleme,taşıma ve personel için gerekli malzeme belirlenir.Taşıma işlemi gerçekleşmeden uzman experlerimizce belirlenen eşya durumuna bakılarak taşıma bedeli belirlenir ,anlaşma sağlandığı taktirde taşıma tarihi belirlenir. Hiç bir gaziantep evden eve taşımacılık firmasının size bu güzeeliği yapacağını sanmıyoruz. Bizi seçenler pişman olmadı ve asla da olmayacak.

31 Aralık 2016
222 kez görüntülendi
error: Emeğe saygılı olmasını bileceksin.