Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular için Bu sayfada Evden eve taşımacılık için oluşturulmuş örnek bir soru cevap sayfası görmektesiniz. Hidayet evden eve taşımacılık olarak sizlere her zaman hizmet vermekten mutluyuz.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık İçin Sıkça Sorulan Sorular

Ev taşıma ne kadar sürer?

Hidayet Evden Eve Taşımacılık Ne Kadar Sürede Evinizi Taşır? Gidilecek mesafe Şehir içi Taşıma alanı ise kısa sürer. 3 yada 4 saat içerisinde tamamlanır. Gaziantep dışında Şehirler arası nakliyat işlemi ise 3 yada 5 gün içerisinde tamamlanır

Asansörlü nakliyat nasıl yapılır?

Hidayet asansörlü nakliyat işlemi sırasında eşyalarınız (balkon, pencere vs.) kafesli bir kabin içerisine yerleştirilir ve raylı kızak yardımı ile taşınır. Asansörlü nakliyat işlemi hem iş gücünden hem de zamandan büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat fiyatları neye göre belirlenir?

Hidayet Evden Eve Taşımacılık fiyatları belirlenirken eşyalarınızın fazlalığına, taşınacak mesafeye ve eşyanın alınıp taşınacağı kat sayısına bakılarak belirlenmektedir. Ayrıca asansör kullanılması ve özel yapılmış eşya olması nakliye fiyatlarını belirlenirken dikkate alıyoruz. Ancak her taşıma işlemi için nakliye fiyatı sabit değildir.

Ev taşınmaya nereden başlanır?

Evinizi taşıyacaksınız ve nereden başlamalısınız bilmiyorsanız ilk olarak mutfaktan başlamanızı öneriyoruz. Daha sonra sırasıyla yatak odasına, çocuk odasına ve salona geçebilirsiniz. Eğer yol üstünde ev taşımayı engelleyecek eşya var ise önceliği ona vermeniz gerekmektedir. Özelikle koridor boş olarak bırakılmalıdır.

Ev Taşımak İçin Koli Nereden Alınır?

Boş koli nerede bulunur? diye merak ediyorsanız en uygun yer marketlerdir. Bunun yanında mahalle Bakkalları, Oyuncak Mağazaları, Kitapçılar, Toptancılar ve Oyuncak Mağazalarından bulabilirsiniz

Ev taşınırken beyaz eşyalar nasıl paketlenir?

Hidayet Evden Eve Taşımacılık olarak bu gün bir beyaz eşyanın gerçekten çok yüksek fiyatlara satıldığını biliyoruz. Meydana gelebilecek sorun çizik ve çökmeleri önlemek için, balonlu naylon ile paketlenen beyaz eşyalarınız nakliyat battaniyeleri ile sarılır. Tüm bu paketleme ve sarma işlemini nakliyat firmalarına yaptırırsanız taşınma esnasında oluşacak hasarlarda sorumluluk sizden kalkacaktır.

Whatsapp
Hasan özmen
Hasan özmen
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1